Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Zapraszamy do zapoznania się z informacją o cookies.
^Powrót do góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Z życia przedszkola

BIP

Odwiedziny

224402
Dzisiaj
Wszystkie dni
55
224402

Twoje IP: 18.205.60.226
Data: 2019-12-06

DOKARMIAMY PTAKI ZIMĄ

  1 lutego 2017 r. na specjalne zaproszenie nasze przedszkolaki odwiedziła pani Joanna Dratwa oraz pan Edmund Staniewski z Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych, aby opowiedzieć dzieciom o „Dokarmianiu ptaków zimą”. Celem zajęć było uświadomienie dzieciom potrzeby dokarmiania ptaków w czasie zimy. Aby wzbogacić wiedzę dzieci o ptakach spędzających zimę w Polsce, została wyświetlona prezentacja multimedialna, podczas oglądania, której mogłyśmy zaobserwować ile już wiedzą nasze przedszkolaki o dokarmianiu ptaków, oraz o gatunkach zimujących w Polsce. Przy wyświetlaniu kolejnych slajdów były ogromne emocje, okrzyki: Wróbel!, Sikorka!, Gil! Dzieci dowiedziały się również, iż dokarmiania wymagają ptaki w parkach, skwerach. Na koniec spotkania dzieci oglądały przyniesione przez gości karmniki oraz dostały prezenty w postaci gier planszowych oraz pokarm dla ptaków. Serdecznie dziękujemy pani Joannie oraz panu Edmundowi za przybycie i przeprowadzenie ciekawych zajęć.

 

                                                                                                                      Monika Rzeszut

 

Copyright © 2013. Publiczne Przedszkole w Stanowicach Rights Reserved.